Sybil A Biography, Age, Height, Family, Wiki & More
Sophia Aguilar
Published Apr 20, 2026
Sybil A is an Ukrainian Actress. She is known for her Beautiful Looks, cute smile, Style, and Amazing Personality. Her skin tone is white. Sybil A is a very famous Model. Check out Sybil A Biography, Height, Weight, Age, Boyfriend, Family, Wiki, Husband, Affairs, Children, Net Worth, Facts, Parents, Wikipedia, Awards & More. Get in touch with her on Twitter, Instagram & More.
Sybil A
Actress
BIRTHDAY
1 October 1994
Nationality
Ukrainian
Ethnicity
White
Sybil A was born on 1 October 1994 in Kiev, Ukraine. Her Zodiac Sign Libra. Sybil A Height 5 ft 4 in (163 cm) and Weight 54 Kg (119 lbs). Her Body Measurements are 35-24-34 Inches, Sybil A waist size 24 inches, and hip size 34 inches. She has black color hair and hazel color eyes. Her Father Name, Mother Name, Brother, and Sister Name Not Known. Sybil A is Unmarried and not dating anyone.
Social Profile
Sybil A Biography / Wiki Info
| Full Name | Olga Anatolevna Magdebura |
| Nickname | Sybil A, Davina E |
| Profession | Actress |
| Date of Birth | 1 October 1994 |
| Age (as in 2021) | 26 years |
| Height (approx.) | 163 cm |
| Body Measurements (approx.) | 35-24-34 |
| Zodiac Sign | Libra |
| Net Worth | $1 Million – $5 Million (approx.) |
| BoyFriends | Single |
| Debut Industry | 2017 |
Sybil A Age / Date of Birth
Sybil A is 26 Years Old. She was born on 1 October 1994.
Body Structure Info
| Height in centimeters | 163 cm |
| Height in meters | 1.63 m |
| Height in feet inche | 5 ft 4 in |
| Weight (approx.) | 54 kg – 119 lbs |
| Body Measurements | Chest: 35 inches Waist: 24 inches Hips: 34 inches |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Black |
Sybil A Net worth
Sybil A net worth is $1 million – $5 million (approx.). She earns amount of money for Acting.
Personal life Info
| BirthPlace | Kiev, Ukraine |
| Hometown | Kiev, Ukraine |
| Nationality | Ukrainian |
| Religion | Not Known |
School And Collage Info
| School Name | Not Known |
| University | Not Known |
| Educational Qualifications | Not Known |
Family Info
| Father Name | Not Known |
| Mother Name | Not Known |
| Brother Name | Not Known |
| Sister Name | Not Known |
Marriage, Boyfriend, Children Info
| Marital Status | Unmarried |
| Marriage Date | None |
| Affairs/Boy Friends | Single |
| Husband Name | None |
| Daughter Name | None |
| Son Name | None |
Someting Read More Known Facts Sybil A
- Does Sybil A smoke?: Yes
- Does Sybil A drink alcohol?: Yes
- She was nominated in the AVN Awards for Best Supporting Actress in 2019.
- Sybil was nominated in the AVN Awards for Best Upcoming Actress in 2019.
- She was nominated in the XBIZ Awards for Best actress in 2020.
- She was nominated in the Nightmoves Awards in 2020.
- His Twitter account, she has 219k followers.
You Get More Celebrities Information Stay On Wikistarbio