Who is Natalia Mogollon dating? Natalia Mogollon boyfriend, husband
Andrew Mccoy
Published Mar 21, 2026
Single
Natalia Mogollon Colombian Internet Celebrity
Who is she dating right now?
Relationships
About
Contribute
Who is Natalia Mogollon dating? Natalia Mogollon boyfriend, husband list. Help us build our profile of Natalia Mogollon! Loginto add information, pictures and relationships, join in discussions and get credit for your contributions.
Relationship Statistics
| Type | Total | Longest | Average | Shortest |
|---|---|---|---|---|
| Dating | 2 | 5 years | 2 years, 6 months | - |
| Total | 2 | 5 years | 2 years, 6 months | - |
Details
| First Name | Alinity |
| Last Name | Divine |
| Full Name at Birth | Natalia Mogollon |
| Alternative Name | Alinity Divine, Alinity, Natalia Mogollon, Alimity |
| Birthday | 10th January, 1998 |
| Birthplace | Cali, Colombia |
| Height | 5' 4" (163 cm) |
| Weight | 106lbs (48 kg) |
| Build | Slim |
| Eye Color | Brown - Dark |
| Hair Color | Brown - Light |
| Distinctive Feature | Thin nose, Thin lips |
| Zodiac Sign | Capricorn |
| Sexuality | Straight |
| Ethnicity | Multiracial |
| Nationality | Colombian |
| University | University of Saskatchewan |
| Occupation Text | Social Media Personality, Twitch Star |
| Occupation | Internet Celebrity |
| Claim to Fame | her Twitch account which has amassed a fanbase of more than 1.5 million followers |
| Year(s) Active | 2012-present |
| Talent Agency (e.g. Modelling) | Buchwald (Talent Agent) in New York City, New York, United States, and Los Angeles, California, United States |
| Brand Endorsement | New England Hemp Farm, G2A, Secret Lab Chairs |